Do pobrania

Meble pracownicze

Meble dedykowane do open space pozwalają w sposób optymalny zagospodarować przestrzeń biurową. Takie zestawy, które nie zasłaniają pola widzenia i zachęcają do swobody ruchu oraz interakcji, prowadzą do lepszej współpracy.

Read More

Meble gabinetowe

Office Interior oferuje nowoczesne i klasyczne meble biurowe dla kadry kierowniczej. Nasza propozycja mebli gabinetowych łączy wygodę i kreatywność z designem.

Read More

Meble konferencyjne

Bez względu na to jaki rodzaj działalności prowadzisz, potrzebujesz co najmniej jednego miejsca spotkań. Niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń do burzy mózgów, spotkań z klientami czy personelem, będziesz regularnie korzystać z tej przestrzeni.

Read More

Meble metalowe

Oferta mebli ze stali zaczyna się od prostych szafek, a kończy na zindywidualizowanych luksusowych rozwiązaniach z bogatym wyposażeniem.

Read More

Recepcja

Lada recepcyjna jest wizytówką biura. Recepcje powinny mieć wnętrza reprezentacyjne, będące idealnym miejscem powitania gości.

Read More

Ścianki działowe

Zmień konfigurację powierzchni biurowej i układ ścian w miarę zmieniających się potrzeb i rozwoju Twojej firmy.

Read More

Biurowe ogrody wertykalne

Zielona ścianka wprowadza do środowiska pracy odrobinę natury, zapewnia zdrowy klimat w pomieszczeniu i poprawia samopoczucie.

Read More

[wpdm_package id=’1983′]